niedziela, 16 grudnia 2012

Ares #1-5Od tysięcy lat, Ares, Bóg Wojny, był najagresywniejszym i najkrwawszym zabójcą spośród dzieci Zeusa. Był Bronią Ostateczną, Zeus przyzywał go tylko w ostateczności, w chwilach najtrudniejszych dla Olimpu by szerzył śmierć wśród wrogów Greckich Bogów.
Lecz gdy tylko wykonał swoje zadanie, gdy już wyrżnął i pohańbił wrogów, bogowie odwracali się od niego, okazywali mu swoją niechęć i wyższość.
Gdy po kolejnej krwawej bitwie bogowie ponownie odtrącili swego brata Ares postanawia odrzucić swe boskie dziedzictwo, osiąść na ziemi i wieść ludzki żywot.
I żyje tak przez tysiąc lat ignorując swą rodzinę, głuchy na kolejne wezwania Zeusa. Lecz Olimp zostaje zaatakowany przez nowego niesamowicie potężnego wroga, i wydaje się że pomoc Aresa jest absolutnie niezbędna. By zmusić niepokornego boga do powrotu i posłuszeństwa Zeus decyduje się na rzecz straszną, porywa ukochanego syna Aresa – Alexandra. Lecz skutek takiego postępku będzie skrajnie przeciwny od zamierzonego. Wściekły Ares przybywa…


wielkość całości: 72 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: 5x plik .cbr
wersja językowa: polska
brak danych naprawczych, brak hasła

DOWNLOAD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz