poniedziałek, 8 października 2012

Czerwona Cesarzowa #1-4Cesarzowa Katalina, Królowa wszech Rosji jest nikim więcej jak tylko cudzoziemką, która żyje pośród odrzuconych na dworze cesarskim.
Czerwona Cesarzowa jest zbyt dumna, aby zaakceptować pomysł współdzielenia władzy ze swoim mężem, cesarzem Piotrem. Pomiędzy małżonkami rozgrywa się prawdziwa wojna, w której każde z nich okrutnie rywalizuje, nie przebierając w środkach. W tej walce oboje poszukują przymierza z nieokiełznanymi siłami. Walka, która rozpętała się w korytarzach pałacowych bardzo szybko rozciągnie się na stepy i konflikt pomiędzy kobietą i mężczyzną szybko wpłynie na życie całego narodu chaotycznej, postatomowej Rosji.
Futurystyczna saga, gdzie tradycyjna i konserwatywna Rosja jest tłem walki o władzę , pomiędzy cesarzową Kataliną i cesarzem Piotrem. Cyberpunkowe uzbrojenie i technologia mieszają się z konserwatyzmem kraju jakim jest Rosja. Cesarska Rosja w przyszłości to androidy jak Rostan czy niepełnoletnia zabójczyni Adja, i wielu innych barwnych bohaterów tej epopei.


wielkość całości: 133 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: 4x plik .cbr
wersja językowa: polska
brak danych naprawczych, brak hasła

DOWNLOAD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz